Dětská šedá postel PumPim Noa 200 x 90 cm

Dětská šedá postel PumPim Noa 200 x 90 cm

Móda a styl | Pro děti | Dětský pokojíček

ZNAČKA: Vivonita

Cena: 14199 CK

Elegantní postel Noa značky PumPim v sytých barvách potěší každou dětskou duši i mladého puberťáka. Stylový severský design v kombinaci s odolným materiálem je ideálním řešením do dětského pokoje.

V pokojíčku v něžných pastelových tónech se každé zlobidlo promění v malého andílka či hodnou princeznu. Barvy působí uklidňujícím dojmem a dají se mezi sebou krásně kombinovat.

Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Dětská šedá postel PumPim Noa 200 x 90 cm eshop >>
Další produkty ve stejné kategorii:
Přebalovací komoda FAKTUM Colette

Přebalovací komoda FAKTUM Colette

Komoda poskytne dostatek místa na vše potřebné pro vaše miminko i pro vás. V horní části je otevřená polička pro všechny věci, které chcete mít při ruce. Obsahuje také dva šuplíky, které jsou uzavřené a skryté před prachem... Přebalovací komoda FAKTUM Colette info >>
Dětský růžový koberec Nattiot Warren ∅ 110 cm

Dětský růžový koberec Nattiot Warren ∅ 110 cm

Francouzský Nattiot dal jak na přání dětí, tak i jejich rodičů a tvoří krásně hravé koberce, nad kterými poskočí srdce všech členů rodiny. Jsou totiž rozkošné, decentní i veselé zároveň. Koberec byl vlas po vlasu vázán, pleten či stříhán pěkně ručně. To aby bylo .. Dětský růžový koberec Nattiot Warren ∅ 110 cm info >>