Dětská žlutá postel PumPim Noa 200 x 90 cm

Dětská žlutá postel PumPim Noa 200 x 90 cm

Móda a styl | Pro děti | Dětský pokojíček

ZNAČKA: Vivonita

Cena: 14199 CK

Elegantní postel Noa značky PumPim v sytých barvách potěší každou dětskou duši i mladého puberťáka. Stylový severský design v kombinaci s odolným materiálem je ideálním řešením do dětského pokoje.

V pokojíčku v něžných pastelových tónech se každé zlobidlo promění v malého andílka či hodnou princeznu. Barvy působí uklidňujícím dojmem a dají se mezi sebou krásně kombinovat.

Pořiďte si k posteli i kvalitní matraci ♥. Na Bonami máme velký výběr a možnost vrácení do 90 dní i po jejím vyzkoušení.

Dětská žlutá postel PumPim Noa 200 x 90 cm eshop >>
Další produkty ve stejné kategorii:
Dětský ručně vyrobený koberec Nattiot Brenda Rose ∅ 120 cm

Dětský ručně vyrobený koberec Nattiot Brenda Rose ∅ 120 cm

Představy o tom, jak by měl vypadat dětský pokojíček, se u rodičů a dětí často rozchází. Proto se francouzská značka Nattiot rozhodla spojit oba náhledy a vytvořit tak koberec, který si zamilují jak děti, tak i rodiče. Koberec byl vlas po vlasu vázán, pleten a stříhán pě.. Dětský ručně vyrobený koberec Nattiot Brenda Rose ∅ 120 cm info >>
Bílý psací stůl FAKTUM Alda

Bílý psací stůl FAKTUM Alda

Až se z miminka stane školák, může se hodit psací stůl. Myslete dopředu a zvolte stůl FAKTUM, který dětem vyhovuje díky jeho výšce a spoustě úložného prostoru na sešity, hračky a další potřebné věci... Bílý psací stůl FAKTUM Alda info >>