Alexander


Sada Dóz Na Potraviny Alexander

Sada Dóz Na Potraviny Alexander

✅️ Sada Dóz Na Potraviny Alexander..



Jídelní rozkládací stůl ALEXANDER 150190 bílá Halmar

Jídelní rozkládací stůl ALEXANDER 150190 bílá Halmar

✅Elegantní bílý jídelní stůl ALEXANDER v klasickém stylu je zhotoven z lakované MDF v kombinaci s masivními nohami. Stůl je rozkládací až na 190 cm.Stůl je dodáván..



Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm

Zapf Creation Baby Annabell® Malý Alexander 36 cm

✅️Malý Alexander je veselé panenky a vždy šťastný. Otisk na jeho měkkém obleku pro děti také dává pryč. S ním máte vždy „šťastný čas“, to je dobrý čas. Modrý jednodílný oblek je vyroben ve snadno padnoucím stylu a lze jej snadno nasadit a sundat i nejmenšími rukama dítěte. Malý s tělem z měkké tkaniny je zvlášť šťastný, když může sát na své láhvi. Poté rád tráví zdřímnutí. Pokud ho položíte na záda, zavře hnědé oči. Ale je to jen velmi krátký spánek. Konec konců, je tu den na hraní, romping, objevování a mazlení. podrobnosti o produktu: výška: 36 cm Baby panenka značky Annabell play Malá verze pro začátečníky (36 cm) s měkkým tělem panenky Ve snadno padnoucím stylu Se..



Zapf Creation Baby Annabell® Alexander 43 cm

Zapf Creation Baby Annabell® Alexander 43 cm

✅️Alexander s měkkým tělem doprovází malé maminky a tatínky s realistickými funkcemi po celý den s dítětem. Poops! - chichotat se! Typičtí kluci ... Alexander se směje tolik, když lechtáte jeho břicho, že musí občas prdit. To, co nevyšlo po injekční lahvičce během kapání, si již našlo svou cestu. Alexander je skutečné dítě s lahví a nasává na své modré láhvi pohyby úst a pití zvuků. Pokud to nedokáže s krmením dostatečně rychle, pak někdy poteče skutečné panenky a Alexander pláče srdce. Může ho však rychle ujistit nejrůznější aktivity. Rád hraje Hoppe-Hoppe-Rider a šťastně se směje. Když vloží dudlík do úst a hlučně na něj saje pohyby úst, pak je obvykle čas na malou postel. Pak..


Alexander 3,5 (70%) 16 x hodnotené

Kategorie produktů alexander obsahuje 4 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte alexander? Poradíme jak vybrat Alexander, z výběru eshopů.
© 2020 Pro domácnost: Kontakt