Hry na trpělivost a šikovnost


small foot ® Vzdušný hokej Champion

small foot ® Vzdušný hokej Champion

✅️Rychlostní hokej je název hry! Tento kompaktní stůl na air hockey vyžaduje zručnost a rychlost. Výkonné dmychadlo na 12 V umožňuje proudění vzduchu mnoha malými otvory a puk klouže po hladké hrací ploše jako pírko. Plstěné kluzáky pod tlačítky zabraňují poškrábání hrací plochy a připojení na 220-240 V poskytuje další Power ! V napínavých hrách pro dva hráče se procvičuje koordinace očí a rukou a reakční schopnosti hráčů. Po hraní lze kompaktní hrací pole uložit a ušetřit tak místo. Ideální také k tomu, abyste si je mohli vzít s sebou! Tento vzdušný hokej je zárukou rychlé hry, akce a zábavy na malém prostoru. Takže si arkádovou zábavu užijete i doma! Kdo uspořádá příští turnaj..



small foot ® Stolní fotbal Champion

small foot ® Stolní fotbal Champion

✅️Odstartujte! S tímto stolním fotbalem se z obývacího pokoje stane aréna míčových sportů. Rychle hoďte míč na hřiště a vzrušující hra může začít. Ruční počítadlo gólů sleduje skóre. Hra stolní fotbal vyžaduje soustředění, zručnost a koordinaci rukou a očí. Se čtyřmi tyčemi na každé straně mohou hrát bez problémů dva hráči na tým. Včetně dvou míčků. Který tým vstřelí další gól? S tímto stolním fotbalem se mohou děti i dospělí konečně věnovat svému oblíbenému sportu číslo 1 doma. Skvělá zábava při příštím herním večeru! Stolní fotbal je oblíbený u dětí i dospělých s mladým srdcem. Tento stolní fotbal se čtyřmi tyčemi na každé straně je vzhledem ke své..



SES Creativ e® Animal yoga

SES Creativ e® Animal yoga

✅️Zahrajte si s přáteli zvířecí jógu. Roztočte kolo a vyberte si kartu. Otočte kartu a podívejte se, do jaké pozice se musíte dostat! Buďte uvolnění jako lenoši nebo hbití jako kočky. Zvládnete všech 27 jógových pozic? Pestrá směs balančních a silových cvičení. Jóga je dobrá pro vaše sebevědomí a koncentraci, ale také pro relaxaci, aktivitu a zábavu bez konce. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): přibližně 30 x 20 x 4 cm. Obsah: 2 podložky na jógu, 1 otočný stůl, 27 karet na jógu. Materiál: plast Věk: od 3 let Upozornění Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které lze spolknout. Nebezpečí udušení!..



LEGLER Balanční deska

LEGLER Balanční deska

✅️Balanční deska Číslo výrobku: 1572 Postav se a drž balanc! S touto stabilní deskou by měli nohy všechny barevné kuličky dostat do prostřed labyrintu. Tak se trénuje rovnováha a trpělivost. Rozměry: 45 x 37 x 6 cm..



Labyrint s deskami na trénování BRIO

Labyrint s deskami na trénování BRIO

✅️Labyrint s deskami na trénování BRIO Číslo výrobku: 34020 Takto se třese a kutálí už od roku 1946. Hráči všech věkových skupin jsou nadšeni originálním labyrintem od BRIO. Pohybuj ocelovou kuličkou labyrintem. Čím víc se přiblížíš cíli, tím více bodů dostaneš. Ale pohybuj s deskou opatrně, jinak možná zapadne kulička do díry. Prostřednictvím labyrintu se výborně trénují motorika, koncentrace, vnímání, schopnost rychlého úsudku a především trpělivost. Rozměry: 290 x 320 mm Vhodné pro děti od 6 let...



Janod ® Magnetické bludiště Oceán

Janod ® Magnetické bludiště Oceán

✅️Začněte na hladině moře a projděte bludištěm. Kutálejte 16 kuliček magnetickým stylem do hlubin oceánu. Budete však potřebovat spoustu dovedností, abyste zvládli nástrahy na cestě: oči chobotnice, které se otáčejí do všech stran, tajné chodby... A pozor na oči chobotnice, které si při kutálení míče dělají, co chtějí! Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 25 x 1,7 x 25 cm. Certifikát FSC. Pokyny pro údržbu: Čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte čisticí prostředky. Věk: od 24 měsíců..



Janod ® Kuželky Janod Dřevo přírodní

Janod ® Kuželky Janod Dřevo přírodní

✅️Hra v kuželky s házecí tyčí z masivního dřeva a pravidly hry Franche-Comté, která je za dobrého počasí skvělou zábavou! Ať už na zahradě nebo na cestách, případně na pláži? Získejte 63 bodů - ale kdo vyhodí hůl mimo hrací plochu, je vyloučen! Hru lze hrát také podle pravidel finských kuželek. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 26 x 10 x 20,5 cm. Pokyny pro údržbu: Čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte čisticí prostředky Věk: od 5 let..



Janod ® Hra s puky ze dřeva

Janod ® Hra s puky ze dřeva

✅️Klasická hra s pukem má zcela novou podobu, jasné barvy a výrazné obrázky! Tato dřevěná hra s pukem, kterou lze hrát samostatně, je ideální hrou na procvičení dovedností a soustředění pro děti od 6 let. Jak se stát mistrem puku? Je to jednoduché: střílejte pukem z praku do různých barevných zón, dobře mířte, abyste získali maximální skóre, nebo se spolehněte na štěstí! Tato hra je vhodná pro celou rodinu, protože má několik úrovní obtížnosti. Úroveň hry 1: Každý hráč musí získat co nejvíce bodů deseti střelami. Úroveň hry 2: Hráč hází kostkami, které udávají počet bodů, kterých musí dosáhnout s co nejmenším počtem hodů! Abyste byli nejlepší, musíte dobře mířit, vyhýbat..



Janod ® dřevěný passe-partout

Janod ® dřevěný passe-partout

✅️Znáte princip hry Passe-Trappe? Tato hra pro dva hráče je vzrušující hra aden , která vyžaduje velké soustředění! Princip: Cílem je co nejlépe zamířit a jako první katapultovat všechny své figurky do soupeřova tábora pomocí praku! Tato hra je nejen zábavná, ale také krásná díky přírodnímu dřevu a světlým barevným akcentům. Herní figurky jsou zábavné hlavičky postaviček s helmami, aby se v každém kole nezranily! Tato krásná dřevěná hra podporuje soustředění, obratnost a strategické myšlení. Připravte se na hodiny zábavy pro malé i velké. Tato hra Passe- Trappe má certifikát FSC® (dřevo z lesů obhospodařovaných udržitelným způsobem). Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka..



Janod ® Dovednostní hra Water buffalo (dřevo)

Janod ® Dovednostní hra Water buffalo (dřevo)

✅️Balanční hra sestávající z masivního dřevěného buvola a 10 ptáků (5 velkých a 5 malých). Pro jednoho nebo více hráčů: Cílem je postavit na hřbet bizona co nejvyššího ptáka Pyramide , aniž by ptáci spadli. Při hře s více hráči: Hráč, který umístí posledního ptáka před jeho zřícením, prohrává! Trénujte trpělivost a zručnost. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 16 x 13 x 22 cm. Materiál: dřevo Podporuje trpělivost a zručnost Věk: od 3 let Pozor Čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte čisticí prostředky!..



Janod ® Dovednostní hra Lenochod (dřevo)

Janod ® Dovednostní hra Lenochod (dřevo)

✅️Balance si hrají s magnetickým lenochodem zavěšeným na větvi a 15 tyčinkami. Pro jednoho nebo více hráčů: Cílem hry je umístit co nejvíce klacíků na břicho lenochoda, než se pustí větve! Pokud je hráčů více, prohrává ten, kdo položil poslední tyčku před pádem lenochoda!!! Podporuje trpělivost a zručnost. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 15,5 x 6,5 x 21,5 cm Materiál: dřevo Podporuje trpělivost a zručnost Věk: od 3 let Pozor Čistěte pouze mírně navlhčeným hadříkem. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky!..



Janod ® Balance hra - Ve vesmíru

Janod ® Balance hra - Ve vesmíru

✅️Houstone, máme (velký) problém! Astronauti, družice a rakety musí být ve vesmíru naskládány co nejvýše, aby se našla dokonalá Balance ! Tato krásná dřevěná hra je ideální pro děti od 2 let, které musí prokázat zručnost a schopnost přemýšlet, aby vybraly prvek, který dosáhne hvězd, aniž by se vše zhroutilo! Tato hra se skládá z 36 barevných prvků, které lze použít i jako herní dílky a oživit je tak v intergalaktickém příběhu! Hra obsahuje 5 astronautů, 5 satelitů, 4 rakety, 5 Planet en, 5 UFO a 12 desek galaxií, které se skládají na sebe a vzdorují gravitaci! Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 15,8 x 4 x 25 cm Materiál: dřevo FSC® Obsah: 36 prvků - 5 astronautů, 5..



Fotbalový stolní fotbal BRIO

Fotbalový stolní fotbal BRIO

✅️Stroj na stolní fotbal s pinball je vzrušující hra pro dva hráče se směsicí krásných designů a vtipných funkcí. Rychle pohybujte pádly, abyste dosáhli cíle s vaším soupeřem - ten, kdo v pěti hrách získá nejvíce bodů, je vítěz. Pokud chcete tuto výzvu zvýšit, můžete použít odstředivky, které mohou ovlivnit rychlost Kovových koulí a nasměrovat je v nečekaných směrech. Po skončení hry jsou kovové koule uloženy ve skrytém prostoru pod tabulkou. Detaily produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 53,2 x 34,5 x 9,5 cm Pro dva hráče Věk: od 6 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Nebezpečí udušení v důsledku malých částí, které mohou být spolknuty...



EverEarth hra Penguin Balancing

EverEarth hra Penguin Balancing

✅️Skládejte bloky dřeva, aby je tučňák mohl vyrovnat! S touto vynikající hračkou můžete zlepšit jemnou motoriku a rovnováhu svých dětí. Podrobnosti o produktu: Rozměry (délka x šířka x výška): 20 x 5,2 x 14,6 cm Materiál: 100% dřevo FSC Věk: od 24 měsíců..



Děti Rod Rod Rods

Děti Rod Rod Rods

✅️Tyto borovicové bloky jsou nadčasovou klasikou. Po výstavbě vysoké věže přichází pravděpodobně nejlepší okamžik: když všechny bloky hlasitě narazí na zem! Díky lehké skvrně jsou bloky obzvláště krásně navrženy a lze je pohodlně uložit do dodané dřevěné krabičky. Podrobnosti: Barva: více Rozměry věž: 7,5 x 25,7 x 7,5 cm Rozměry tyčí: 7,5 x 1,5 x 2,4 cm Materiál: překližka / borovice Věk: od 3 let úcta Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!..


Hry na trpělivost a šikovnost 2,5 (50%) 25 x hodnotené

Kategorie produktů hry na trpelivost a sikovnost obsahuje 15 záznamů.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
hry na trpělivost a šikovnost za super ceny
© 2022 Pro domácnost: Kontakt