Lurchi


Lurchi Girls Sandále MAXY II taupe (střední)

Lurchi Girls Sandále MAXY II taupe (střední)

✅️SANDÁLE Hraní, běhání, dovádění: Lurchi má pro každé dobrodružství vhodné boty. Boty jsou nejen moderní, ale i robustní, odolné a mají vhodný tvar pro dítě. Sandále Maxy II. z měkké Velour kůže jsou skvělé pro první pokusy o chůzi. O pevné sednutí se postará suchý zip. Měkká textilní podšívka a šlapka s koženou úpravou zajistí komfort. Protiskluzová, flexibilní gumová podrážka. Zhotoveno podle WMS kritérií v šířce M. Detaily: Materiál: kůže/textil, podšívka: Textil Flexibilní, protiskluzová podrážka Šířka: střední (WMS)..LURCHI Girls Sandále Kally fuchsia (střední)

LURCHI Girls Sandále Kally fuchsia (střední)

✅️SANDÁLE Hraní, běhání, dovádění: Lurchi má pro každé dobrodružství vhodné boty. Boty jsou nejen moderní, ale i robustní, odolné a mají vhodný tvar pro dítě. Sandále Kally z měkkého materiálu (PU a Mesh) jsou skvělé pro první pokusy o chůzi. O pevné sednutí se postará suchý zip. Měkká textilní podšívka a šlapka s koženou úpravou zajistí komfort. Protiskluzová, flexibilní PU podrážka. Zhotoveno podle WMS kritérií v šířce M. Detaily: Flexibilní, protiskluzová podrážka Se špičkou bot Šířka: střední (WMS)..LURCHI Boys Sandále MOLO navy (střední)

LURCHI Boys Sandále MOLO navy (střední)

✅️SANDÁLE Hraní, běhání, dovádění: Lurchi má pro každé dobrodružství vhodné boty. Boty jsou nejen moderní, ale i robustní, odolné a mají vhodný tvar pro dítě. Vzdušné sandále Molo jsou výborné pro první pokusy o chůzi při letních teplotách. O pevné sednutí se postarají dva suché zipy, které usnadní obouvání boty z Velour kůže. Měkká kožená podšívka a vyjímatelná kožená vložka zajišťují příjemný komfort při nošení. Protiskluzová, dvoubarevná podrážka. Detaily: S praktickým suchým zipem flexibilní, protiskluzový podešev Šířka: střední (WMS)..


Lurchi 2,75 (55%) 17 x hodnotené

Kategorie produktů lurchi obsahuje 3 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
lurchi za super ceny
© 2020 Pro domácnost: Kontakt