Tescoma Sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů


Tescoma sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů

Tescoma sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů

✅Nádobí SmartCOVER šetří práci, čas, energii ...   Máme pro vás nerezové kuchyňské nádobí s unikátními poklicemi, které zvládnou to, co žádné jiné...Tescoma Sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů

Dům a zahrada | Domácnost | Doplňky do kuchyně | Vaření | Sady nádobí

✅Nerezové kuchyňské nádobí s unikátními poklicemi, s nimiž je vaření jedna radost. Poklice jsou opatřený pružným silikonovým okrajem, do kterého lze odkládat naběračku, pěnovačku, lžíci, vařečku apod.Při vaření v nádobí SmartCOVER máte hned o několik starostí méně:nepotřebujete misku ani stojánek pro odkládání nářadípoužívané nářadí máte vždy po ruce, odložené přímo v nádobínemusíte zbytečně čistit kuchyňskou linku znečištěnou odloženým nářadímpokrmy, např. polévky nebo omáčky při podávání nechladnouVýhody: poklice má v pružném okraji otvory pro pohodlné cezení pokrmů nádoby jsou opatřeny stupnicí masivní sendvičové dno vhodné i pro indukční sporáky vyrobeno z prvotřídní nerezavějící oceli a odolného plastu skleněné poklice jsou doplněny pružným silikonovým okrajem záruka: 5 rokůSada obsahuje: 1x Hrnec s poklicí pr. 20 cm, 4.0 l 1x Kastrol s poklicí pr.18 cm, 2.0 l 1x Kastrol s poklicí pr.20 cm, 3.0 l 1x Rendlík s poklicí pr.16 cm, 1.5 ..


Tescoma Sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů 3 (60%) 38 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma sada nadobi smartcover, 8 dilu obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma sada nádobí smartcover, 8 dílů? Poradíme jak vybrat Tescoma Sada nádobí SmartCOVER, 8 dílů, z výběru eshopů.
© 2023 Pro domácnost: Kontakt