Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA


TESCOMA keramická forma bábovka DELÍCIA

TESCOMA keramická forma bábovka DELÍCIA

✅Keramická forma vynikající pro přípravu velké i malé domácí bábovky. Součástí balení je výborný recept. Masivní silnostěnná keramická forma zaručuje, že bude..Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA

Pečení | Pečicí formy | Formy na bábovku

✅Babiččina bábovka   Upečte si poctivou domácí bábovku v klasické silnostěnné keramické formě, kterou podle mnohých kuchařek a cukrářek žádná jiná nenahradí. Keramická forma DELÍCIA má dvoubarevnou glazuru, proto i výborně vypadá. Upečete v ní velkou i malou bábovku s dokonale propracovanými detaily.    Klasická bábovková forma z keramiky Masivní provedení keramické formy zaručuje, že bude domácí bábovka dokonale a rovnoměrně propečená.   Kvalitní glazura má přirozeně antiadhezní vlastnosti, upečenou bábovku z formy snadno vyklopíte.   Recept na bábovku   Forma na bábovku DELÍCIA je vhodná do všech typů pečicích trub. Součástí balení je původní recept na vynikající domácí bábovku, a když zrovna nepečete, poslouží vám i jako atraktivní kuchyňská dekorace.   Formu můžete bez obav mýt v myčce a dáme vám na ni nadstandardní záruku 3 roky.  ..


Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA 4 (80%) 37 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma keramicka forma babovka delIcia obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma keramická forma bábovka delÍcia? Poradíme jak vybrat Tescoma keramická forma bábovka DELÍCIA, z výběru eshopů.
© 2023 Pro domácnost: Kontakt