Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka


Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Pečení | Vykrajovátka a rádla | Sady vykrajovátek

✅Upečte si výtečné domácí cukroví s originálními valentýnskými motivy.   V čem Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA vynikají?   S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s valentýnskými motivy. Cukroví připravené vykrajovátky ve tvaru srdíček se hodí nejenom na sv. Valentýna, ale i pro narozeninové oslavy, ke Dni matek apod. Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA mají dvě funkce: 1. Vykrajovátko s razítkem   Vykrajovátkem vykrojte tvar a obtiskněte dekor.  Cukroví s obtisknutým dekorem je atraktivní, není třeba je dále zdobit a lze je podávat jako perníčky či sušenky. Cukroví s dekorem je také možné spojit marmeládou a podávat jako originální linecké cukroví. 2. Razítko Vysuňte dekor a vykrajovátko používejte jako razítko pro zdobení marcipánových nebo fondánových povrchů dortů, moučníků apod.   Po použití lze vykrajovátka s razítkem DELÍCIA snadno rozložit a dokonale vyčistit. Vykrajovátka s razítky DELÍCIA jsou dodávána s receptem na domácí máslové sušenky.   Materiál: Odolný plast. Čištění: Čistěte pod tekoucí vodou. Záruka: 3 roky..Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

Tescoma Vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka

✅S vykrajovátky s razítkem DELÍCIA připravíte originální dekorované sušenky, linecké cukroví nebo perníčky s valentýnskými motivy. Cukroví připravené vykrajovátky ve..


Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka 4,5 (90%) 39 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma vykrajovatka s razitkem delIcia, 3 ks, srdicka obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma vykrajovátka s razítkem delÍcia, 3 ks, srdíčka? Poradíme jak vybrat Tescoma vykrajovátka s razítkem DELÍCIA, 3 ks, srdíčka, z výběru eshopů.
© 2023 Pro domácnost: Kontakt