Tescoma vykrajovátka vánoční DELÍCIA, 9 ks


Tescoma vykrajovátka vánoční DELÍCIA, 9 ks

Pečení | Vykrajovátka a rádla | Sady vykrajovátek

✅Připravte si letos skutečně originální vánoční cukroví.   V čem Vykrajovátka vánoční DELÍCIA vynikají?   S novými vánočními vykrajovátky DELÍCIA připravíte originálně tvarované vánoční cukroví. Děti i dospělé potěšíte stále žádanějšími mezinárodními motivy ve tvaru Santa Clause, vánoční růže, saní, punčochy a rukavice, vločky, berly, panáčka a domečku. Pro dokonale propracované vánoční cukroví můžete hotové sušenky dotvořit nanesením barevných cukrářských polev pomocí kulatých a plochých cukrářských štětců DELÍCIA. Vykrajovátka jsou vyrobena z odolného plastu se zesíleným horním okrajem. Na rozdíl od klasických kovových vykrajovátek se nedeformují, nikdy nerezaví, nezachází a lze je mýt v myčce nádobí.   Jaké mají Vykrajovátka vánoční DELÍCIA další výhody?   jsou dostatečně ostrá, ne však nebezpečná a mohou je používat i děti.   Materiál: Prvotřídní odolný plast. Čištění. Vhodné do myčky. Záruka: 3 roky...Tescoma Vykrajovátka vánoční Delícia, 9 ks

Tescoma Vykrajovátka vánoční Delícia, 9 ks

✅Vynikající pro přípravu originálně tvarovaného vánočního cukroví. Výhody: vyrobeno z prvotřídního odolného plastu 3 roky záruka..


Tescoma vykrajovátka vánoční DELÍCIA, 9 ks 4 (80%) 41 x hodnotené

Kategorie produktů tescoma vykrajovatka vanocni delIcia, 9 ks obsahuje 2 produkty.


SOCIÁLNÍ MÉDIA
facebook youtube
Hledáte tescoma vykrajovátka vánoční delÍcia, 9 ks? Poradíme jak vybrat Tescoma vykrajovátka vánoční DELÍCIA, 9 ks, z výběru eshopů.
© 2023 Pro domácnost: Kontakt