Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý černá,Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý černá

Konferenční Stolek LUCITA HAVT01 Dub Lefkas Tmavý černá,Konferenční Stolek LUCITA HAVT01 Dub Lefkas Tmavý černá

Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý  černá,Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý  černá

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Obývací sestavy
Dodavatel:Kondela
Cena:5390.00 Kč
Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý černá,Konferenční stolek LUCITA HAVT01 dub lefkas tmavý černá 4,75 (95%) 39 hodnocení

Každý z nás touží mít místo, kde se bude s radostí vracet a kde načerpá novou energii. Vytvořte si domov s naší pomocí a sáhněte po sektorovém nábytku LUCITA. LUCITA se stane ohromujícím kouskem u vás doma, přičemž je vhodná zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen, ale i ložnic či pracoven.Základním materiálem je DTD laminovaná. U kousků, které mají dvířka, je doplňujícím materiálem MDF. Sektor LUCITA nabízíme v barevném provedení dub lefkas tmavý v kombinaci s černým matem. Konferenční stolek LUCITA HAVT01 zabere ve vašem obýváku málo místa, ale poskytne dostatek odkládacího prostoru. Police pod deskou vrchní části stolu vám pomůže mít všechno vždy po ruce. Prvky stolu v dekoru dub lefkas jsou vyrobeny z laminované desky odolné vůči poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě.Barva:dub lefkas tmavý / černá Materiál:DTD laminovaná / MDF  Rozměry:šířka: 75 cmhloubka: 75 cmvýška: 47,6 cmtloušťka desky: 2,2 cm Nosnost:police: 10 kghorní deska: 50 kg Hmotnost:26 kg Dodáváno v demontu.,Každý z nás touží mít místo, kde se bude s radostí vracet a kde načerpá novou energii. Vytvořte si domov s naší pomocí a sáhněte po sektorovém nábytku LUCITA. LUCITA se stane ohromujícím kouskem u vás doma, přičemž je vhodná zejména na zařízení obývacích pokojů, jídelen, ale i ložnic či pracoven.Základním materiálem je DTD laminovaná. U kousků, které mají dvířka, je doplňujícím materiálem MDF. Sektor LUCITA nabízíme v barevném provedení dub lefkas tmavý v kombinaci s černým matem. Konferenční stolek LUCITA HAVT01 zabere ve vašem obýváku málo místa, ale poskytne dostatek odkládacího prostoru. Police pod deskou vrchní části stolu vám pomůže mít všechno vždy po ruce. Prvky stolu v dekoru dub lefkas jsou vyrobeny z laminované desky odolné vůči poškrábání, poškození, vlhkosti a vysoké teplotě.Barva:dub lefkas tmavý / černá Materiál:DTD laminovaná / MDF  Rozměry:šířka: 75 cmhloubka: 75 cmvýška: 47,6 cmtloušťka desky: 2,2 cm Nosnost:police: 10 kghorní deska: 50 kg Hmotnost:26 kg Dodáváno v demontu.
Hledáte Lucita? V sekci obývací pokoj | obývací sestavy je možné objevit jedinečné konferenční stolek lucita havt01 dub lefkas tmavý černá,konferenční stolek lucita havt01 dub lefkas tmavý černá!
© 2022 Pro domácnost: Kontakt