Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon vysoký bílý lesk,Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon vysoký bílý lesk

Věšákový Panel RACHEL TYP 3 Dub Canyon Vysoký Bílý Lesk,Věšákový Panel RACHEL TYP 3 Dub Canyon Vysoký Bílý Lesk

Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon  vysoký bílý lesk,Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon  vysoký bílý lesk

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Předsíň
Dodavatel:Kondela
Cena:2790.00 Kč
Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon vysoký bílý lesk,Věšákový panel RACHEL TYP 3 dub canyon vysoký bílý lesk 5 (100%) 33 hodnocení

Věšákový panel RACHEL TYP 3 svým luxusním zpracováním zaujme na první pohled. Moderní design se zaoblenými hranami je jen z mála vlastností, co tento panel nabízí. Je v neutrálním, ale zároveň dnes vyhledávaném barevném provedení dub canyon v kombinaci s bílými částmi v extra vysokém lesku high gloss. Vyznačuje se čistými liniemi a luxusním vzhledem. Lze perfektně kombinovat s ostatními částmi předsíňové sestavy Rachel. Barva: dub canyon / vysoký bílý leskMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 54 cmhloubka: 30,1 cmvýška: 192 cmtloušťka lamina: 1,6 cmHmotnost:4 kgDodáváno v demontu.,Věšákový panel RACHEL TYP 3 svým luxusním zpracováním zaujme na první pohled. Moderní design se zaoblenými hranami je jen z mála vlastností, co tento panel nabízí. Je v neutrálním, ale zároveň dnes vyhledávaném barevném provedení dub canyon v kombinaci s bílými částmi v extra vysokém lesku high gloss. Vyznačuje se čistými liniemi a luxusním vzhledem. Lze perfektně kombinovat s ostatními částmi předsíňové sestavy Rachel. Barva: dub canyon / vysoký bílý leskMateriál: DTD laminovanáRozměry: šířka: 54 cmhloubka: 30,1 cmvýška: 192 cmtloušťka lamina: 1,6 cmHmotnost:4 kgDodáváno v demontu.
Hledáte ? V sekci předsíň je možné objevit jedinečné věšákový panel rachel typ 3 dub canyon vysoký bílý lesk,věšákový panel rachel typ 3 dub canyon vysoký bílý lesk!
© 2022 Pro domácnost: Kontakt