Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada),Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada)

Zahradní Stohovatelné židle 2 Ks Hnědý Polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada),Zahradní Stohovatelné židle 2 Ks Hnědý Polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada)

Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada),Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada)

Kde koupit >>
Informace o produktu:
Kategorie: Výprodej extra sleva VI29
Dodavatel:Vida
Cena:2756.00 Kč
Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada),Zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - POSLEDNÍ KUS (sada) 4,75 (95%) 34 hodnocení

Vneste na svou zahradu, dvorek nebo terasu špetku moderního stylu díky našim polyratanovým jídelním židlím! Stohovatelné zahradní židle jsou vyrobeny z voděodolného PE ratanu, takže se snadno čistí, jsou pevné a vhodné pro každodenní venkovní použití. Zahradní židle disponují ocelovým rámem s práškovým nástřikem, jenž zajišťuje jejich odolnost a stabilitu. Židle jsou lehké, a když je právě nepoužíváte, můžete je snadno stohovat a ušetřit tak místo. Sestavení židlí je snadné. Balení obsahuje 2 stohovací jídelní židle. Barva:hnědá Materiál: polyratan / ocel   Rozměry: šířka: 55,5 cm hloubka: 53,5 cm výška: 95 cm šířka sedu: 43 cm hloubka sedu: 43 cm výška sedu: 44 cmvýška opěrky na ruce: 64 cmHmotnost: 8,8 kg,Vneste na svou zahradu, dvorek nebo terasu špetku moderního stylu díky našim polyratanovým jídelním židlím! Stohovatelné zahradní židle jsou vyrobeny z voděodolného PE ratanu, takže se snadno čistí, jsou pevné a vhodné pro každodenní venkovní použití. Zahradní židle disponují ocelovým rámem s práškovým nástřikem, jenž zajišťuje jejich odolnost a stabilitu. Židle jsou lehké, a když je právě nepoužíváte, můžete je snadno stohovat a ušetřit tak místo. Sestavení židlí je snadné. Balení obsahuje 2 stohovací jídelní židle. Barva:hnědá Materiál: polyratan / ocel   Rozměry: šířka: 55,5 cm hloubka: 53,5 cm výška: 95 cm šířka sedu: 43 cm hloubka sedu: 43 cm výška sedu: 44 cmvýška opěrky na ruce: 64 cmHmotnost: 8,8 kg
Hledáte Výprodej extra sleva VI29? V sekci výprodej je možné objevit jedinečné zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - poslednÍ kus (sada),zahradní stohovatelné židle 2 ks hnědý polyratan - poslednÍ kus (sada)!
© 2022 Pro domácnost: Kontakt